O Firmie

Centrum Szkoleń Perfect powstało w 2002 roku. Siedziba firmy, czyli biuro, sala wykładowa oraz plac manewrowy znajdują się w Pile, przy ul. Szybowników 4/3 na terenie lotniska.

Wysoka jakość szkolenia i poziom obsługi klientów sprawiły, że już w pierwszym roku swej działalności odnieśliśmy sukces zajmując I miejsce w rankingu prowadzonym przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Pile (zdawalność teoretyczna 93,75%, praktyczna 73,33%). Jesteśmy z tego dumni i jednocześnie mobilizuje nas to do doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania oferty usług.

Profesjonalna, kompetentna, młoda kadra instruktorska, podwyższa cały czas swoje kwalifikacje zawodowe i interpersonalne. Skutkuje to dobrą atmosferą, właściwym podejściem do kursantów, indywidualnie dobranymi metodami nauczania i zaangażowaniem.

Centrum Szkoleń Perfect jest dobrze wyposażone w sprzęt audio-wizualny, kursanci korzystają z programów multimedialnych oraz komputerowego programu egzaminacyjnego, a zajęcia praktyczne odbywają się w nowych samochodach – takich, w jakich potem odbywa się egzamin.

Od początku istnienia ośrodka nasi kursanci wraz z instruktorami przejechali kilka milionów kilometrów. Dziękujemy im za okazane zaufanie i uznanie.

U nas nauka jest przyjemnością, a o skuteczności świadczą nasze wyniki zdawalności, które przez cały czas są jednymi z najwyższych pośród ośrodków szkolenia kierowców w naszym regionie.

plansza informacyjna PFR poziom