Kursy na prawo jazdy

Centrum Szkoleń Perfect, to jedna z najdłużej działających Szkoła Nauki Jazdy w Pile. Od 2002 roku prowadzimy kursy na prawo jazdy wszystkich kategorii.

Nasz zespół instruktorów nauki jazdy charakteryzuje się wysokim zaangażowaniem i profesjonalizmem w prowadzeniu zajęć – zarówno tych teoretycznych, jak i praktycznej nauki poruszania się pojazdami mechanicznymi wszystkich kategorii.

Jako jedna z niewielu Szkół Nauki Jazdy w Pile, dysponujemy własną salą wykładową wyposażoną w najnowszy sprzęt audio-wizualny i komputerowe oprogramowanie egzaminacyjne, które z powodzeniem sprawdzi wiedzę młodych adeptów sztuki kierowania pojazdami.

Zajęcia praktyczne odbywają się przy wykorzystaniu nowych samochodów – takich samych, w jakich odbywają się egzaminy państwowe organizowane przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Pile.

Wysoka jakość szkolenia sprawiła, że już w pierwszym roku działalności odnieśliśmy sukces zajmując I miejsce w rankingu prowadzonym przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Pile (zdawalność teoretyczna 93,75%, praktyczna 73,33%). Jesteśmy z tego dumni i jednocześnie mobilizuje nas to do doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania oferty usług.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów na prawo jazdy:

Cieszymy się, że zaufaniem obdarzają nas kursanci na prawo jazdy z Piły i pobliskich miejscowości. Liczymy na to, że dołączysz do szerokiego grona zadowolonych posiadaczy prawa jazdy, którzy są absolwentami kursów organizowanych przez Centrum Szkoleń Perfect!